Medi-Day
Rejestracja on-line
KONSULTACJE


Konsultacje dietetyczne - super oferty.Nowe rozszerzone propozycje dla Pań i Panów. Racjonalne odżywianie jest nie tylko niezbędne dla zachowania zdrowia, ale także urody. Kiedy uskarżamy się na problemy związane z wypadaniem, włosów czy łamaniem paznokci, nie zdajemy sobie sprawy, że problem może tkwić w wadliwym sposobie żywienia. Gdy udajemy się z tym problemem do dermatologa, bardzo często pada pytanie: "Czy stosuje Pan / Pani jakaś dietę?".
Gdy nie dostarczamy organizmowi niezbędnych składników odżywczych, by móc prawidłowo funkcjonować mimo niedoborów, zaczyna on czerpać je z tkanek, które niejako mogą się bez nich obejść. W pierwszej kolejności cierpi na tym skóra, włosy i paznokcie - atrybut urody. Biorąc pod uwagę istotny wpływ odżywiania na nasz wygląd zewnętrzny, warto zastosować kompleksową terapię w postaci stosowania kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych, a także zrównoważonego sposobu odżywienia.
Szczegóły konsultacji dietetycznych w ulotce do pobrania poniżej:

"Bieżąca oferta konsultacji z dietetyczką.

Konsultacje kosmetyczne W trosce o piękny wygląd warto spotkać się ze specjalistką. Dlatego każda pierwsza wizyta zostanie poprzedzona profesjonalną bezpłatną konsultacją.