DŁONIE I STOPY

Manicure

to relaksujący zabieg z peelingiem dłoni oraz odżywczą maską na bazie kosmetyków aromaterapeutycznych bogatych w witaminy oraz ekstrakty z roślin i owoców, a także ciepłą maską parafinową. Czas ok. 75 min,

to relaksujący zabieg z peelingiem dłoni oraz odżywczą maską na bazie kosmetyków aromaterapeutycznych bogatych w witaminy oraz ekstrakty z roślin i owoców, a także ciepłą maską parafinową. Czas ok. 75 min

Japońskie Manicure P.Shine to metoda, która wzmacnia nasze naturalne paznokcie. Ten unikatowy manicure nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Manicure zalecany jest na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Zabieg należy powtórzyć średnio co dwa-trzy tygodnie. Czas 40 min.

Manicure hybrydowy: zabieg mało inwazyjny dla płytki paznokcia wytrzymały jak żel, kolor na paznokciach utrzymuje się nawet 3 tygodnie, kolor nie blednie, nie matowieje, nie ściera się i nie odpryskuje, nie niszczy , nie obciąża płytki paznokcia, łatwy do usunięcia, bez piłowania, zrywania, wysycha w ciągu 2 minut.

Manicure hybrydowy czas 60 min,
Manicure hybrydowy french: czas 60 miny

Pedicure

to relaksujący i kojący zabieg: połączenie masażu, zapachu olejków aromaterapeutycznych i ciepła. Charakterystyczna dla zabiegu jest wzbogacona pielęgnacja obejmująca kąpiel stóp, peeling usuwający zrogowacenia i zgrubienia skóry, głębokie nawilżanie oraz parafina, przyjemny masaż i lakierowanie Zabieg odnawia i regeneruje skórę, poprawia krążenie krwi, odświeża, nawilża, przynosi uczucie ulgi obolałym stopom oraz oczywiście wspaniale pielęgnuje skórę.
Czas 65 – 85 min,

zabieg złuszczający i głęboko nawilżający. Czas ok. 60 min.

w zależności od stopnia problemu czas do 90 min.

czas ok. 45 min.

Pedicure hybrydowy czas 70 – 80 min.

Pedicure hybrydowy french, czas 80 – 90 min.

Manicure hybrydowy stóp – czas 60 min.

Manicure hybrydowy french stóp – czas 70 min.

©2020 AloeSpa – polityka prywatności