ZABIEGI NA CIAŁO

Kapsuła SPA

Zabieg wyszczuplający i antycellulitowy

Czekolada – któż jej nie kocha, to właśnie ona pieści nasze zmysły i pielęgnuje ciało. Zabiegi na bazie kosmetyków zawierających prawdziwe masło z kakaowca które doskonale pielęgnują i wzmacniają skórę opóźniając w niej procesy starzenia. Pachnąca czekolada posiada właściwości wyszczuplające i antycellulitowe. Czekoladowe zabiegi nadają skórze odcień lekkiej naturalnej opalenizny.

Efekty zabiegu CZEKOLADOWA ROZKOSZ
odżywienie skóry
opóźnienie procesów starzenia
odnowa płaszcza hydrolipidowego
wygładzenie naskórka
ujędrnienie, działanie antycellulitowe
poprawa mikrokrążenia
działanie kojące i łagodzące
regeneracja skóry suchej
zdrowy koloryt – lekkie działanie brązujące
poprawa nastroju, działanie antydepresyjne

 

ŻURAWINOWE ORZEŹWIENIE – zabieg odżywczo nawilżający
Orzeźwiający zabieg pachnący żurawiną będzie wyjątkowym doznaniem dla skóry. Zabieg na bazie kosmetyków zawierających żurawinę posiada właściwości głęboko nawilżające i rewitalizujące. Bogactwo witamin zawartych w żurawinie, a przede wszystkim witaminy C wyjątkowo skutecznie pomaga w walce z wolnymi rodnikami przywraca skórze witalność i młodość.

Efekty zabiegu ŻURAWINOWE ORZEŹWIENIE
głębokie nawilżenie
rewitalizacja
odmłodzenie skóry
widoczne napięcie i poprawa sprężystości
wzmocnienie naczynek krwionośnych
odżywienie i regeneracja
przeciwdziałanie wolnym rodnikom
spowolnienie procesów starzenia, ochrona DNA komórkowego
działanie ochronne i antybakteryjne
wzmocnienie odporności immunologicznej skóry
rozjaśnienie skóry, nadanie promiennego wyglądu
bezpieczna forma witaminy C nie powoduje podrażnień

MEZPOPORACJA jest nowoczesną i unikalną metodą opartą na działaniu 4 modułów: 
Elektroporacji 
Elektrorepulsacji (odpychanie ładunków elektrycznych) 
Ucisku mechanicznego 
Gradientu pH

Szeroka gama produktów pozwala na dostosowanie zabiegów do indywidualnych potrzeb naszych klientów. 
Polecamy zabiegi: 
PRZECIWSTARZENIOWE 
ANTYCELLULITOWE 
UJĘDRNIAJĄCE 
WYSZCZUPLAJĄCE 
ROZJAŚNIAJĄCE 
POPRAWIAJĄCE JEDRNOŚĆ BIUSTU 
LIKWIDUJĄCE ROZSTĘPY

Więcej informacji w recepcji AloeSpa

Acthyderm - mezoporacja

jest innowacyjnym urządzeniem wykorzystującym mezoporację z opatentowaną i unikalną technologię stworzoną na potrzeby mezoterapii bezigłowej do zwiększenia działania dermo kosmetyków. Za pomocą tego aparatu uzyskujemy możliwość transportu aktywnych substancji w głębokie partie skóry – dotychczas nieosiągalne dla zwykłych kosmetyków a co za tym idzie uzyskujące natychmiastowe efekty już po zastosowaniu jednego zabiegu w sposób bezpieczny i bez ryzyka powikłań bakteryjnych. W zależności od zastosowanego preparatu może być używana do: usuwania zmarszczek, depozytów tłuszczu, podwójnego podbródka, cellulitu, rozjaśniania skóry, leczenia trądziku i innych problemów skórnych. Pozwala osiągnąć wspaniałe efekty bez konieczności poddawania się operacjom plastycznym czy ostrzykiwaniu. 

Laser kosmetyczny IPL

emituje intensywne pulsujące światło różnej długości w rozproszonej wiązce. Dzięki temu dociera ono na różne głębokości skóry i działa wielokierunkowo, przy jego pomocy można usuwać włoski, zmarszczki, plamki skórne, zaczerwienienia oraz pobudzać tworzenie kolagenu. IPL działa kompleksowo likwidując różne zmiany na całej powierzchni naświetlanej skóry. IPL oferuje praktycznie bezbolesne zabiegi nie okupione żadnymi efektami ubocznymi. Po zabiegu rzadko występują blizny czy strupy.

Zabieg ma na celu całkowite pozbycie się niechcianego owłosienia na obszarach ciała. Efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu. Ilość zabiegów potrzebnych dla całkowitego usunięcia owłosienia ustalana jest indywidualnie. Depilacja jest skuteczna jedynie dla włosów w fazie wzrostu – to kolejny powód, dla którego trzeba wykonać serię zabiegów. Do uzyskania pożądanego efektu zalecamy minimum 8 zabiegów. Częstotliwość wykonywania zabiegów zależy od indywidualnych predyspozycji i oczekiwanych efektów. Zazwyczaj przerwa pomiędzy zabiegami wynosi ok.4 tygodni.

Dwa dni przed zabiegiem należy wydepilować (maszynka) miejsca, które będą poddane usuwaniu owłosienia. Skóra zostanie oczyszczona przed zabiegiem. Sam zabieg trwa, w zależnosci od obszaru ciała, od 10 minut (wąsik) do 90 min (obie nogi). Zabiegi są bezbolesne i wykonuje się je bez znieczulenia.
Barbados IPL działa do głębokosci aż 15 mm w głąb skóry dlatego jest uważany za jeden z najlepszych laserów na świecie.

Przeciwwskazania do zabiegu:

– ciąża
– cukrzyca
– epilepsja (padaczka)
– świeża opalenizna (4 tyg. przed zabiegiem i 4tyg. po nie można się opalać)
– przyjmowanie leków powodujących wzrost wrażliwości na światło
– stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi
– zaburzenia krzepnięcia, zażywanie Aspiryny
– skłonności do bliznowacenia

Medycyna estetyczna dostarcza wielu skutecznych rozwiązań dla likwidacji przebarwień. Możliwe jest usunięcie praktycznie wszystkich rodzajów przebarwień (w tym posłonecznych, wynikających z wieku, z zaburzenia gospodarki pigmentowej i innych przyczyn). Redukcja za pomocą impulsów świetlnych IPL jest bardzo skutecznym rozwiązaniem dla pozbycia się różnych rodzajów przebarwień. Są to m.in. przebarwienia posłoneczne, powstałe wskutek podrażnień lub urazów. Zmiany są widoczne zazwyczaj już po pierwszym zabiegu, dla uzyskania efektu zalecamy minimum 5.
Wykonujemy zabiegi po okazaniu skierowania od dermatologa.

Czas 60 minut

Na tym polu zdecydowanie najlepiej sprawdzają się zabiegi wykonane urządzeniem IPL. Wiązka światła o specjalnie dobranym zakresie fali dociera do określonych warstw skóry, gdzie niszczy różne typy bakterii wywołujących trądzik). Tkanki zawierające poszczególne chromofory zostają uszkodzone w efekcie zjawiska fototermolizy selektywnej czyli bez uszkadzania sąsiednich tkanek. Działanie IPL zgodne jest więc z powszechnym trendem w świecie medycyny estetycznej by osiągnąć jak najlepsze efekty poprzez najmniejszą inwazyjności zabiegów.
Po zabiegu lub serii zabiegów przeciwtrądzikowych wskazany jest również zabieg GREEN HARMONY SOFRI. Specjalnie opracowany program przeciwtrądzikowy i naprawczy sprawi, że bariera ochronna skóry zostanie wzmocniona a nawet odbudowana. Dodatkowo zabieg GREEN HARMONY wzmaga efekty leczenia a także może je przedłużać.

Aby usunąć drobne pojedyncze naczynie wystarczy klika zabiegów. Gdy popękanych naczynek jest więcej z reguły potrzeba minimum 5 zabiegów wykonywanych w ciągu kilku miesięcy. Zależy to od ilości, średnicy i koloru naczyń oraz głębokości ich położenia. Jeśli naczynko było duże lub zabiegowi poddana została duża powierzchnia, po zabiegu może pojawić się siniak, obrzęk albo rumień, który schodzi w ciągu kilku godzin lub dni.
Podobnie wygląda zamykanie niebieskozielonych żyłek (do 5mm średnicy) znajdujących się na nogach.
Zabiegi są prawie bezbolesne – choć jest to sprawa indywidualna. W momencie „strzału” lasera możemy odczuwać lekkie ukłucie lub pieczenie.
Przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu: ciąża, cukrzyca, epilepsja (padaczka), świeża opalenizna (4 tyg. przed zabiegiem i 4 tyg. po nie można się opalać), przyjmowanie leków powodujących wzrost wrażliwości na światło, stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi, zaburzenia krzepnięcia, zażywanie Aspiryny, skłonności do bliznowacenia.

Przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu:

– ciąża
– cukrzyca
– epilepsja (padaczka)
– świeża opalenizna (4 tyg. przed zabiegiem i 4tyg. po nie można się opalać)
– przyjmowanie leków powodujących wzrost wrażliwości na światło
– stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi
– zaburzenia krzepnięcia, zażywanie Aspiryny
– skłonności do bliznowacenia

Zabiegi fotoodmładzania skóry twarzy, z wykorzystaniem urządzeń emitujących intensywne impulsy światła, cieszą się ogromną popularnością również w naszym kraju. Fotoodmładzanie w sposób kompleksowy likwiduje wszystkie objawy starzenie się skóry, zmiany naczyniowe (rozszerzone naczynka, tzw. „pajączki”, naczyniaki, trądzik różowaty, skłonność do rumienia) oraz wszelkiego rodzaju zmiany pigmentowe (przebarwienia, piegi, plamy starcze i posłoneczne). Podczas zabiegu powierzchnia skóry zostaje poddana zabiegowi zostaje naświetlana krótkimi impulsami światła, które powoduje delikatne, chwilowe pieczenie. Po każdym zabiegu skóra może być zaczerwieniona. Dla uzyskania zadawalającego efektu zaleca się powtórzenie zabiegu 2-5 krotnie w odstępach 2-3 tygodniowych.

Przeciwwskazania do zabiegu:

– ciąża
– opalenizna (2 tygodnie przed zabiegiem)
– stosowanie kremu z retinolem i witaminą C (przestać używać przez 2 tygodnie przed zabiegiem)
– leki światłouczulające
– zioła (dziurawiec, nagietek, przestać używać na 2 tygodnie przed zabiegiem)
– spożywanie alkoholu (24 godziny przed zabiegiem)
– cukrzyca
– bielactwo, łuszczyca
– peeling (przestać stosować na 1 tydzień przed zabiegiem)
– obecna opryszczka
– aspiryna (przestać stosować 1 tydzień przed zabiegiem)
– krem samoopalający (przestać stosować 1 tydzień przed zabiegiem)

Zasady postepowania po fotoodmładzaniu:
– zabiegi należy powtarzać co 2-3 tygodnie
Wydłużenie przerwy miedzy zabiegami może spowodować słabszy efekt zabiegu.
– nie opalać się
Bezwzględnie chronić skórę przed słońcem minimum przez jeden miesiąc po zabiegu.
– przez kilka dni po zabiegu:
– nie stosować mydła, spirytusu, toników na bazie alkoholu
– nie wycierać miejsc po zabiegu gąbka lub ręcznikiem
– nie drażnić skóry w okolicy zabiegu
– 2-3 razy dziennie stosować krem alantan, bephanten lub pakthenol (celem intensywnego natłuszczania skóry) każda skóra w sposób indywidualny reaguje na przeprowadzany zabieg. Może wystąpić rumień lub obrzęk okolic poddawanych naświetlaniu. zarówno zaczerwienienie jak i opuchlizna ustępują po kilku godzinach. po zabiegu usuwania naczynek lub przebarwień, mogą wystąpić niewielkie strupki które utrzymują się do ok. 7 dni po zabiegu.

Zabiegi z wykorzystaniem fal ultradźwiękowych stosowane są w celu oczyszczenia skóry, wygładzenia i dotlenienia jej. Fale o częstotliwości ultradźwiękowej rozbijają trądzik obecny w porach, usuwają zniszczony i przebarwiony naskórek. Dodatkowo za pomocą fal ultradźwiękowych możemy wtłoczyć w skórę substancje aktywne niektórych kosmetyków. Zabiegi przyspieszają metabolizm komórek w następstwie, czego zmarszczki ulegają spłyceniu a skóra staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna.

©2020 AloeSpa – polityka prywatności